Strażacki konkurs plastyczny rozstrzygnięty

W styczniu uczniowie z klas 1-3 brali udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „100 – lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi”. 24 lutego w siedzibie Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Lublinie odbyła się konkursowa ocena 366 prac, które napłynęły z całego województwa lubelskiego. 25 prac zostało wyróżnionych i przesłanych do oceny na szczeblu centralnym w Warszawie. Wśród 7 prac w kategorii klas 1-4 znalazła się  praca uczennicy kl.3b Kai Pętlickiej. Warto nadmienić, że w ubiegłym roku szkolnym rysunek Kai również zakwalifikował się do etapu centralnego, a Kaja otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W linku poniżej protokół z obrad komisji konkursowej, a w galerii prace naszych uczniów.

https://www.zosprp.lublin.pl/2021/konkurs wyróżnienie.%20plastyczny%2021.pdf