Siatkarze SP nr 1 Opole Lubelskie Wicemistrzami Województwa Lubelskiego w Piłce Plażowej !!!

    10 czerwca 2019 roku w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. Drużyna chłopców z Naszej Szkoły po wygraniu etapów – powiatowego i rejonowego – dotarła właśnie do finału, gdzie po pokonaniu Mistrzów Lublina oraz Świdnika awansowała do ścisłego finału. Tam niestety musiała uznać wyższość zawodników z Kraśnika. Tym samym Kraśnik zrewanżował się nam za ubiegłoroczną porażkę. Wicemistrzowską drużynę tworzyli uczniowie klasy III C: Marcin Giza, Hubert Pętek i Mateusz Mazurek. Opiekunem był Jurak Romuald. Serdecznie gratulujemy!!!

ZOBACZ KOMUNIKAT Z ZAWODÓW

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Sport oraz Osiągnięcia