Sezon siatkarski 2020/2021 rozpoczęty!!!

27 września Turniejem o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Piłce Siatkowej w Chełmie siatkarze Jedynki zainaugurowali sezon siatkarski. W I turnieju młodzików nasi młodzi siatkarze wystąpili w dwóch drużynach. II zespół SOS SP 1/ UKS Olimp w barwach, którego występowali: Antek Śliwa, Szymek Fiuk, Przychodzeń Damian, Oskar Bielecki, Kacper Kwaśniak, Czarek Liponoga, Patryk Kuś i kapitan zespołu Kuba Marek zajął VI miejsce. Natomiast pierwsza drużyna SOS SP 1/UKS Olimp zajęła III miejsce otrzymując pamiątkowe medale oraz puchar. Zespół występował w składzie: kapitan Dominik Bigos, Mateusz Sokołowski, Bartek Szkutnicki, Kamil Szymczyk, Maciek Błaszczyński, Michał Komorowski, Filip Oświeciński, Michał Pcian i Filip Hermanowicz. Następny turniej mistrzowski rozegrany zostanie w połowie listopada w Białe Podlaskiej. Liczymy na jeszcze lepsze wyniki naszych młodych siatkarzy.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport