Pół miliona odwiedzin

8 listopada 2023 o godzinie 14.45 licznik naszej strony sp1opolelub.pl wyświetlił 500 tysięcy… Taki wynik odnotowaliśmy po niecałych pięciu latach istnienia naszej strony w nowej odsłonie, co daje ponad 100 tysięcy Gości rocznie. Wystartowaliśmy w grudniu 2018, na początku w znacznie uboższej szacie graficznej. Obecnie mamy dwukrotnie więcej artykułów dostępnych z poziomu strony głównej, wiele użytecznych linków i zakładek oraz  paneli tematycznych. W tym czasie opublikowaliśmy 630 wpisów, nie licząc komunikatów, ogłoszeń czy życzeń okolicznościowych. Wiele takich pilnych informacji pojawiało się w ciężkim okresie pandemii, gdzie strona pełniła bardzo ważną rolę, a ilość Gości zbliżała się do tysiąca dziennie.

Obecnie skupiamy się na ważnych wydarzeniach z życia szkoły, promujemy Naszą Placówkę – głównie w środowisku lokalnym. Mamy nadzieję, że na okrągłe MILIONOWE odwiedziny poczekamy krócej niż kolejne pięć lat, a za mijające pięć lat i pół miliona serdecznie dziękujemy naszym Czytelnikom i Gościom.

Dyrektor Szkoły – Ilona Majak-Gierczak

Administrator strony – Mariusz Zielonka