Ozdoba Wielkanocna

Opolskie Centrum Kultury zorganizowało konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży uczęszczających do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z gminy Opole Lubelskie polegający na wykonaniu ozdoby wielkanocnej: pisanki, kartki wielkanocnej, koszyczka, dekoracji w technice quillingu.

Z naszej szkoły z kilkudziesięciu prac około trzydzieści zostało poddane ocenie Komisji Konkursowej w OCK.

Osiem osób, które zostały nagrodzone to: Wiktoria Kucharczyk, Aneta Rogala, Dawid Ptak, Kalina Maj, Karolina Śmiech, Patryk Kuś, Emilia Dudek.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas Kiermaszu Wielkanocnego, 6 kwietnia, godz. 11.00, ul. Stary Rynek w Opolu Lubelskim. Zapraszamy wymienione osoby po odbiór nagród w podanym terminie.

Bożena Zielonka

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności  oraz Osiągnięcia