Młodzi siatkarze Jedynki wystąpią w Mistrzostwach Polski!

W sobotę 28 maja w Lublinie odbyły się Finałowe Wojewódzkie  Turnieje” Kinder Joy of moving” w mini siatkówce dziewcząt i chłopców w kategoriach „dwójek”, „trójek” i „czwórek”. Najlepszych 16 zespołów wyłonionych w turniejach rejonowych rywalizowało o awans do Mistrzostw Polski. Z każdej kategorii awans uzyskały dwa najlepsze zespoły w każdej kategorii. Duży sukces zanotowali młodzi siatkarze Szkoły Podstawowej nr 1 i UKS Olimp z Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, którzy w „dwójkach” zajęli I miejsce i awansowali do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Polski!!! W zwycięskiej drużynie wystąpili: Toborek Wojtek i Kruk Antek. Niewiele do awansu zabrakło drugiej drużynie z Jedynki, która zajęła ostatecznie III miejsce występując w składzie: Wciseł Franek i Szafran Alan. Pozostałe nasze drużyny, które wystąpiły w Turnieju zajęły odpowiednio – 10, 11 i 12 miejsce (Pocztarski Szymon, Złotucha Mateusz, Hemperek Wojtek, Bąska Igor, Adamczyk Mateusz, Klimek Michał, BatyraKajtej i Pawełczak Wiktor). W „trójkach również mieliśmy swoich reprezentantów, którzy zajęli  9 i 10 miejsca występując w składach: Wiktor Strawa, Wojtek Piasecki, Pożyć Mikołaj i Michał Kuś oraz Mikita Franek, Górecki Michał, Opoka Gabryś i Malinowski Igor. Turniej Finałowy Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach 1-3 lipca w największej hali widowiskowo – sportowej w Gliwicach . Życzymy naszym chłopcom powodzenia i trzymamy kciuki.