druzyna

MINI SIATKÓWKA „4” DZIEWCZĄT

    W dniu 10.03.2020 w naszej szkole odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w mini siatkówce dziewcząt „4”. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny – mistrzynie powiatów: puławskiego, lubartowskiego, ryckiego i opolskiego. Przypomnę, iż reprezentacja naszej szkoły to mistrzynie gminy i powiatu. W zawodach rejonowych zawodniczki Jedynki pokonały wszystkie startujące drużyny bez straty seta i zajęły I miejsce. Były to kolejne zawody w ramach współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego. Dziewczęta uzyskały awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

    Zwycięski zespół tworzą uczennice kl. VI i V i Akademii SOS: Natalia Klimek, Gabriela Drańska, Julia Rola, Natalia Ptak, Julia Witek, Kaja Fatyga, Paulina Maciąg, Nela Troczyńska, Oliwia Smentek, Martyna Muciek, Kinga Klocek. Trener: Iwona Konior.

TRZYMAMY KCIUKI I ŻYCZYMY POWODZENIA NA ZAWODACH WOJEWÓDZKICH

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport