Konkurs recytatorski

5 maja 2022 roku odbył się Gminny konkurs recytatorski ” Piękna nasza Polska cała”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Opola Lubelskiego – Pan Sławomir Plis. Podczas konkursu przedszkolaki deklamowały wiersze o tematyce patriotycznej. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy 0F – Kasia Śmiech, 0E – Hania Kozak i Kaja Dziaduch, 0D – Gaja Kowalska i Kuba Troczyński oraz Alicja Knieja z grupy 0C.
Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się niebywałymi zdolnościami recytatorskimi, czego dowodem są otrzymane nagrody. 1 miejsce w kategorii 5-latków zdobyła Gaja Kowalska, zaś w kategorii 3 i 4-latków 2 miejsce zdobyła Hania Kozak, a 3 miejsce Kaja Dziaduch. Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom!