Kolejne sukcesy młodych siatkarek i siatkarzy z Opola Lubelskiego!!!

W dniu 26.05.2024 w Lublinie na boiskach plażowych KUL odbył się pierwszy historyczny Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving w minisiatkówce dziewcząt i chłopców dla klas IV, V  i VI szkół podstawowych. Rewelacyjnie spisali się nasi siatkarze z UKS Olimp, który działa przy  Szkole Podstawowej Nr 1 w Opolu Lubelskim. Nasze drużyny startując w kategoriach klas V i VI zajęły czołowe miejsca premiowane awansem do Finału Ogólnopolskiego Mistrzostw Kinder Joy of Moving. III miejsce w kategorii klas VI zajęła „dwójka” – Zosia Jóźwiak i Maja Bąska ich rówieśnicy spisali się jeszcze lepiej zajmując dwie czołowe lokaty. Zwyciężyli – Wojtek Toborek i Antek Kruk, którzy w meczu finałowym pokonali inna „dwójkę” UKS Olimp Szymona Pocztarskiego i Alana Szafrana. W kategorii klas V-  III miejsce zajęła drużyna – Kacper Bidziński i Wiktor Siedliski. Wszyscy wyżej wymienieni uzyskali awans do do Finału Ogólnopolskiego Mistrzostw Polski Kinder Joy of Moving, który odbędzie się w dniach 04-07.07.2024r. w Kołobrzegu. Bardzo dobre zawody rozegrały pozostałe nasze pary: Ola Goldman i Milena Ostrowska w kategorii klas VI zajęły VIII miejsce zaś Karol Harmasz i Franek Wciseł uplasowali się na miejscu VII. Natomiast w kategorii klas V para Igor Bąska i Mikołaj Majewski zajęli miejsce VI. Wszystkim młodym siatkarzom GRATULUJEMY  i  trzymamy kciuki z jak najlepszy występ w Finałach Mistrzostw Polski.