KINDER Joy of moving Single.

W niedzielę 24.03.2024 uczniowie klasy III sportowej oraz III b  uczestniczyli w eliminacjach rejonowych KINDER Joy of moving w kategorii single  w Nałęczowie. W zawodach uczestniczyło 18 dziewcząt i 17 chłopców. Dziewczęta: Ciekot Nikola, Mroczkowska Maria, Wolińska Alicja, Pyć Maria, Śmiech Małgorzata, Grzywa Natalia, Żelechowska Emilia, Bożek Iga. Wśród bardzo silnej konkurencji najwyższe miejsce zajęła Maria Mroczkowska- 8 miejsce i 11 Alicja Wolińska. Chłopcy: Wilczyński Wincenty, Łakomy Jakub, Goldman Adam, Dajos Bartłomiej, Maciejewski Mikołaj, Jęczeń Wiktor, Lejwoda Mateusz, Stochmal Adrian, Kępski Kajetan, Pogoda Hubert i najmłodszy nasz zawodnik, drugoklasista Wciseł Antonii. Wyniki chłopców: 1-mce Bartłomiej Dajos, 2-mce Wiktor Jęczeń, 3-mce Jakub Łakomy, 4-mce Wincenty Wilczyński, 5-mce Goldman Adam, 6-mce Mikołaj Maciejewski, 8-mce Adrian Stochmal, 9-mce Kajetan Kępski, 10-mce Mateusz Lejwoda, 11- mce Antonii Wciseł, 14-mce Hubert Pogoda.

Nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Zawody przebiegały w miłej atmosferze w duch zasad fair play, a najważniejsza była radość i zabawa sportem.