looogooo

Jedynka kibicuje!

JEDYNKA KIBICOWAŁA DRUŻYNIE Z LUBLINA W ODNIESIENIU PIERWSZEGO ZWYCIĘSTWA W SIATKARSKIEJ PLUS LIDZE!

W piątkowy wieczór duża grupa młodych siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim uczestniczyła w Lublinie w meczu siatkarskim Plus Ligi pomiędzy drużynami LUK Lublin i GKS Katowice. Do Lublina wybrała się klasa sportowa – 4b wraz z rodzicami oraz ich starsze koleżanki i koledzy z klas VII i VIII(razem ponad 50 młodych siatkarek i siatkarzy oraz prawie 20 rodziców). Byliśmy świadkami emocjonującego widowiska i pierwszego od ponad 50 lat zwycięstwa drużyny z Lublina w siatkarskiej najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wśród kilkutysięcznej widowni zgromadzonej w pięknej hali „GLOBUS” kibicowaliśmy drużynie z Lublina, spędzając mile czas, czego dowodem są poniższe zdjęcia. Podpatrywaliśmy najlepszych polskich siatkarzy, co mamy nadzieję zaowocuje lepszą naszą grą i jeszcze większym zainteresowaniem tą piękną dyscypliną sportu, jaką jest siatkówka. Mimo późnej pory (wróciliśmy przed północą) wszyscy byliśmy pełni werwy, wspaniałych wrażeń i pozytywnych emocji, które w ten wieczór były naszym udziałem. Jak stwierdzili, zarówno dzieciaki z naszej Jedynki jak i ich rodzice już nie mogą się doczekać takiego następnego wyjazdu, a my – jako opiekunowie – mamy nadzieję, że stanie się to już niedługo.