Jasełka Bożonarodzeniowe

14 stycznia 2019 powróciliśmy do radosnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 oraz zaproszeni Goście – Burmistrz Opola Lubelskiego oraz Rodzice – uczestniczyli w tradycyjnych „Jasełkach Bożonarodzeniowych”. Przepiękna inscenizacja to nie tylko temat Świąt. W mistyczną atmosferę wplotły się nasze codzienne problemy, ale przede wszystkim nadzieja i zwycięstwa moralne.

Wśród artystów zobaczyliśmy uczniów klas piątych i 8b szkoły podstawowej, 3a gimnazjum, oddziałów przedszkolnych, chór szkolny, zespół wokalny „Vega” oraz rozśpiewane „Wesołe Świetliczaki”

Nauczyciele przygotowujący imprezę to Państwo: Dorota Knap, Dorota Bąk, Jolanta Szczupak, Krystyna Piłat, Paweł Kuś oraz siostra Lidia Świątkowska.

Przepiękną dekorację wykonała świetlica szkolna pod kierunkiem Pani Elżbiety Nowak.

Foto: Bożena i Mariusz Zielonka