II Turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej

    W sobotę 16 listopada w Kraśniku rozegrany został II Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej chłopców. Nasza szkoła wystawiła do rywalizacji dwa zespoły: jeden składający się z uczniów klas VIII,VII,VI i V w składzie: Ptak Adrian, Furga Błażej, Bigos Dominik, Sokołowski Mateusz, Pcian Michał, Marek Jakub, Bielecki Oskar i Oświeciński Filip, oraz drugi składający się z uczniów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z klas VI i V w składzie: Błaszczyński Maciek, Komorowski Michał, Kwaśniak Kacper, Liponoga Czarek, Fiuk Szymon, Hermanowicz Filip, Kuś Patryk, Gołofit Kacper, Czopek Aleks i Wicha Maks.

    Obie drużyny pokazały wielką wolę walki, sportowy charakter i wysokie już umiejętności, co pozwoliło im na zajęcie odpowiednio: starszym – VIII i młodszym XII miejsca w stawce najlepszych XV drużyn w województwie.

Artykuł stale dostępny w zakładce Aktualności, Osiągnięcia oraz Sport