3 Maja

JAKI ZNAK TWÓJ?

3 maja to ważny dzień dla każdego  Polaka. Uczniowie  klas 3 A i 3 C bardzo chcieli uczcić to wielkie święto. Z tej okazji przygotowali uroczystą akademię.

Obchody odbyły się 10 maja 2021, ponieważ dopiero 4 maja uczniowie wrócili do szkoły. W akademii wykorzystali wiersze Władysława Bełza i .Michała Rusinka oraz utwory Marka Grechuty i Chłopców z Placu Broni.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji a przede wszystkim filmu – oglądając go możemy uczestniczyć w tym doniosłym Wydarzeniu.

Foto, kamera, montaż – Mariusz Zielonka

Uwaga. W celu uzyskania jak najlepszej jakości odtwarzania zaleca się sprawdzenie opcji Ustawienia (zębate kółko w prawym dolnym rogu obrazu). Należy wybrać jakość HD – 1080P, jeżeli sprzęt oraz łącze internetowe pozwala na płynne odtwarzanie. W przeciwnym przypadku pozostawiamy jakość Automatyczna.

W przypadku problemów z odtwarzaniem można wybrać opcję OBEJRZYJ w YOUTUBE (lewy