konkursy

Zapraszamy do udziału

Nowa zakładka na naszej stronie – ciekawe konkursy!

W ostatnim czasie wiele szkół, instytucji i organizacji ogłasza różne konkursy, często o zasięgu ogólnopolskim. Konkursy te dotyczą różnych tematów i przedmiotów szkolnych, wielu uczniów może znaleźć tam interesujący obszar do realizacji własnych pomysłów i zaprezentowania swoich uzdolnień.

Została uruchomiona nowa zakładka KONKURSY (górne MENU, ZOBACZ TEŻ->KONKURSY), gdzie zamieszczamy ogłoszenia organizatorów oraz wszelkie potrzebne materiały – regulaminy, karty zgłoszeń, zgody, oświadczenia itp. Po zakończeniu konkursu, gdy nasi uczniowie wezmą w nim udział, postaramy się umieścić stosowna notatkę z opisem osiągnięć Laureatów.

Ostatnie dwa konkursy, które pojawiły się w zakładce  to Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przez nas ilustrowane to, co w wierszach K.K. Baczyńskiego zapisane” oraz II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ŚWIĘTE SŁOWA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO”

Taka zakładka wydaje się potrzebna w czasie nauki zdalnej, gdy mamy ograniczony kontakt ze szkołą – gdzie można było zawsze otrzymać potrzebne materiały od nauczyciela prowadzącego konkurs.

Zapraszamy do odwiedzania naszej zakładki. Uczniów zachęcamy do udziału w konkursach, a Nauczycieli do przesyłania informacji ewentualnie  do kontaktu z Administratorem Strony w sprawie umieszczania informacji o ciekawych konkursach.

Administrator Strony – Mariusz Zielonka

stronajedynki@interia.pl