Informuję, że w wejściu do szkoły zostały wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim w roku szkolnym 2021/2022. Rodziców i opiekunów dzieci zakwalifikowanych do w/w oddziałów proszę o złożenie pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka na liście, która znajduje się w wejściu do szkoły od strony ul. Szkolnej (stacji paliwowej Orlen). Listy będą dostępne w dniach 7-13 kwietnia 2021 r. w godzinach 8.00-15.00.

rekrutacja dwadzieścia jeden

KLIKNIJ w nazwę, aby pobrać, otworzyć lub wydrukować dokument

Zarządzenie Burmistrza Opola Lubelskiego

Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym

Szkoła Podstawowa – klasa pierwsza

WNIOSEK o przyjęcie dziecka -SP -201-2022

Załącznik nr 3 Oświadczenia

OŚWIADCZENIE – SP – 2021- 2022

Oddziały Przedszkolne

Wniosek o przyjęcie do OP 2021-2022

Załącznik nr 3 Oświadczenia-1

Deklaracja kontynuowania OP

Uwaga. Dokument w formacie PDF można wypełniać – edytować w programie Adobe Acrobat Reader DC wykorzystując funkcję WYPEŁNIJ i PODPISZ.

Program można pobrać TUTAJ – instalujemy wersję bezpłatną , nie PRO.

Uwaga. W celu uzyskania jak najlepszej jakości odtwarzania zaleca się sprawdzenie opcji Ustawienia (zębate kółko w prawym dolnym rogu obrazu). Należy wybrać jakość HD – 1080P.

W przypadku problemów z odtwarzaniem można wybrać opcję OBEJRZYJ w YOUTUBE (lewy dolny róg obrazu).