Kapturek logo

Dzień Teatru w naszej szkole

„Teatr to miejsce, gdzie tworzy się sztukę,

A sztuka zawsze powstaje w magicznej aurze”

Magiczna aura towarzyszyła także naszym dzieciom podczas prób i występu przygotowanego z okazji obchodów Szkolnego Dnia Teatru, który przypada na 27 marca. Uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicy szkolnej przygotowali część artystyczną. Uczniowie z klasy II (grupa świetlicowa nr 8) zaprezentowali „Teatralny savoir vivre”, czyli zasady zachowania się w teatrze przed spektaklem i podczas przedstawienia. Natomiast dzieci młodsze z klasy I, z grupy nr 6 przygotowały teatrzyk kukiełkowy pt. „Czerwony Kapturek”.

Aktorzy z dużym zaangażowaniem i przejęciem wystąpili przed kamerą. Zabawa w teatr jest dla dzieci wielkim  wydarzeniem, nawet gdy nie można go zaprezentować przed publicznością na żywo z powodu panującej pandemii.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia przedstawienia, a dzieciom gratulujemy wspaniałego występu!

Anna Kustrzepa, Emilia Gorajek-Kosowska

Kamera i montaż: Mariusz Zielonka

 

Uwaga. W celu uzyskania jak najlepszej jakości odtwarzania zaleca się sprawdzenie opcji Ustawienia (zębate kółko w prawym dolnym rogu obrazu). Należy wybrać jakość HD – 1080P.

W przypadku problemów z odtwarzaniem można wybrać opcję OBEJRZYJ w YOUTUBE (lewy dolny róg obrazu).