Komunikat – REKRUTACJA 2020

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa COVID19, wprowadzamy prowadzenie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkoły podstawowejna rok szkolny 2020/2021 drogą elektroniczną. Wszelkie dokumenty rekrutacyjne znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA. Wypełnione i zeskanowane (lub zdjęcie) dokumenty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres mail  zs1opolelub@interia.pl . W tytule wiadomości prosimy wpisać REKRUTACJA 2020/2021. Dokumentację w formie papierowej przekażecie Państwo w innym terminie. Z góry przepraszamy za za utrudnienia i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Publikujemy wysokość opłat za obiady za MARZEC 2020.

Dostęp do strony „Płatności za obiady i wychowanie przedszkolne” wraz z AKTUALNYMI STAWKAMI opłat jest możliwy obecnie poprzez zakładkę DOKUMENTY -> DLA RODZICÓW oraz link na dole (prawa strona) „Płatności za obiady i wychowanie przedszkolne” lub TUTAJ.

Rozpoczęliśmy rekrutację do Oddziałów Przedszkolnych oraz pierwszych klas Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA (górne menu)

Nowy plan lekcji (od poniedziałku 10.02.2020) do pobrania TUTAJ lub w odpowiednich zakładkach.

Jednocześnie przypominamy, iż wszystkie najważniejsze terminy – w tym zebrań Rodziców, konsultacji itp. są opublikowane w panelu KALENDARIUM.

Z powodu BARDZO DUŻEJ ilości nowych artykułów, które często pojawiają się na naszej stronie, niektóre z nich umieszczane są tylko w zakładce panelu Aktualności na dole strony (lub ZOBACZ TEŻ->AKTUALNOŚCI).

W panelu poniżej znajduje się obecnie osiem wpisów – te ciemniejsze znikają systematycznie, aby mogły być promowane nowe artykuły i wydarzenia.

Do starszych artykułów jest STAŁY DOSTĘP w odpowiednich zakładkach. ZAPRASZAMY DO LEKTURY.

UWAGA! W związku z rozpoczynającą się termomodernizacją obiektu od dnia 23 września 2019 r. do odwołania zamknięte jest wejście do szkoły oraz parking od strony ulicy Lubelskiej.

Wejście do szkoły i wjazd na parking możliwy jest TYLKO od ulicy Szkolnej (obok Orlen-u).

Funkcjonuje również droga piesza od bramy przy ul. Lubelskiej do wejścia do żłobka i do szkoły od ul. Szkolnej.

HARMONOGRAM DOWOZÓW w roku szkolnym 2019/20 –  KLIKNIJ TUTAJ aby otworzyć lub pobrać plik PDF

Informujemy, że od dnia 1 marca 2019 r. wpłaty za obiady i wychowanie przedszkolne można dokonywać na następujące rachunki bankowe:

1. Opłata za posiłki 18 1020 3235 0000 5302 0067 8573

Tytuł przelewu: Opłata za obiady za m-c ……… 2020
za …………………………… (imię i nazwisko ucznia) klasa ……

2. Opłata przedszkolna 22 1020 3235 0000 5102 0029 5352

Tytuł przelewu: Opłata za wychowanie przedszkolne za m-c ……… 2020
za ……………………………(imię i nazwisko dziecka).

AKTUALNE STAWKI OPŁAT kliknij tutaj