Publikujemy wysokość opłat za obiady za GRUDZIEŃ 2019.

Dostęp do strony „Płatności za obiady i wychowanie przedszkolne” wraz z AKTUALNYMI STAWKAMI opłat jest możliwy obecnie poprzez zakładkę DOKUMENTY -> DLA RODZICÓW oraz link na dole (prawa strona) „Płatności za obiady i wychowanie przedszkolne” lub TUTAJ.

Od poniedziałku, 25 listopada, obowiązuje nowy plan lekcji – do pobrania w zakładce PLAN LEKCJI na dole strony, SZKOŁA->PLAN LEKCJI w górnym MENU lub TUTAJ. Plan nauczycieli znajduje się w zakładce DOKUMENTY->DLA NAUCZYCIELI.

Z powodu BARDZO DUŻEJ ilości artykułów pojawiających się ostatnio na naszej stronie niektóre z nich umieszczone są na razie tylko w zakładce panelu Aktualności na dole strony (lub ZOBACZ TEŻ->AKTUALNOŚCI).

W panelu poniżej znajduje się obecnie osiem wpisów – te ciemniejsze znikają systematycznie, aby mogły być promowane nowe artykuły i wydarzenia.

Do starszych artykułów jest STAŁY DOSTĘP w odpowiednich zakładkach. ZAPRASZAMY DO LEKTURY.

UWAGA! W związku z rozpoczynającą się termomodernizacją obiektu od dnia 23 września 2019 r. do odwołania zamknięte jest wejście do szkoły oraz parking od strony ulicy Lubelskiej.

Wejście do szkoły i wjazd na parking możliwy jest TYLKO od ulicy Szkolnej (obok Orlen-u).

Funkcjonuje również droga piesza od bramy przy ul. Lubelskiej do wejścia do żłobka i do szkoły od ul. Szkolnej.

HARMONOGRAM DOWOZÓW w roku szkolnym 2019/20 –  KLIKNIJ TUTAJ aby otworzyć lub pobrać plik PDF

Informujemy, że od dnia 1 marca 2019 r. wpłaty za obiady i wychowanie przedszkolne można dokonywać na następujące rachunki bankowe:

1. Opłata za posiłki 18 1020 3235 0000 5302 0067 8573

Tytuł przelewu: Opłata za obiady za m-c ……… 2019
za …………………………… (imię i nazwisko ucznia) klasa ……

2. Opłata przedszkolna 22 1020 3235 0000 5102 0029 5352

Tytuł przelewu: Opłata za wychowanie przedszkolne za m-c ……… 2019
za ……………………………(imię i nazwisko dziecka).

AKTUALNE STAWKI OPŁAT kliknij tutaj

Od poniedziałku, 21 stycznia 2019, obowiązuje NOWY PLAN LEKCJI. Zakładka SZKOŁA->PLAN LEKCJI.