Zaległy (z powodu COVID i nauki zdalnej) egzamin praktyczny na kartę rowerową dla klas piątych i szóstej  odbędzie się najprawdopodobniej 5 października 2021 (wtorek), godziny egzaminu poszczególnych klas do ustalenia. Uzależnione jest to od możliwości przyjazdu Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego oraz od pogody.

  1. Do egzaminu przystępują uczniowie mający zaliczony test z przepisów ruchu drogowego (minimum 80%) oraz wyrażoną zgodę Rodziców na arkuszu zaliczeń.
  2. Arkusz zaliczeń należy dostarczyć do 1 października (piątek) do nauczyciela techniki, jest konieczność  sporządzenia list na egzamin (termin minął we wtorek 28 września dla kl. 5b i w czwartek 30 września dla kl 5a). Ci którzy nie otrzymali arkusza z powodu nieobecności lub go zgubili mogą pobrać go TUTAJ lub na dole tej strony, wydrukować i uzupełnić.
  3. Uczniowie którzy nie zaliczyli testów mogą je zaliczać 1 października:
    • klasa 5a i 5b – 1 lekcja, pracownia 320, przychodzą TYLKO uczniowie, którzy nie zaliczyli testów (zwolnienie z aktualnej lekcji proszę załatwić we własnym zakresie)
    • klasa 6a – 2 lekcja, podczas zajęć z techniki, pracownia 320
  4. Podczas egzaminu uczniowie jeżdżą kilka minut po miasteczku ruchu drogowego, z zachowaniem przepisów. Uczeń może jeździć własnym rowerem, kilka rowerów różnej wielkości zapewni też szkoła.
  5. Do wydania karty rowerowej potrzebne będzie również AKTUALNE zdjęcie ucznia, takie jak do legitymacji szkolnej. Podpisane zdjęcia należy dostarczyć do nauczyciela techniki dopiero po zdanym egzaminie na kartę rowerową.

ARKUSZ ZALICZEŃ – kliknij aby pobrać