Dzień Kobiet w II b

    11 marca 2019 roku klasa II b obchodziła klasowy Dzień Kobiet. W tym dniu uczniowie przebywali w Szkole Językowej ,,UNIQUE” w Opolu Lubelskim, w której Pani Karolina Zalewska – Mikita przeprowadziła dla klasy warsztaty z języka angielskiego. Uczniowie pracowali w grupach, dwójkach, gdzie z ogromnym zaangażowaniem wykonywali różne polecenia, zadania utrwalające dotychczas zdobytą wiedzę językową. Uczniowie chętnie grali w różnorodne gry planszowe, stolikowe, rozwiązywali rebusy i zagadki językowe.

    Pod koniec pobytu nie zabrakło miłych akcentów w postaci drobnych upominków dla świętujących dziewczynek oraz słodyczy dla całej klasy. Wszystkie upominki przygotowane zostały przez rodziców – dzieci z klasy II b.

    Dziękujemy Pani Karolinie Zalewskiej – Mikicie za zaproszenie nas i przeprowadzenie bardzo ciekawych, pomysłowych  warsztatów. Dziękujemy pozostałym rodzicom, którzy pomogli przy tej imprezie klasowej.

Uczniowie klasy II b oraz wychowawczyni Barbara Kania

Artykuł stale dostępny w zakładce Klasy I-III