V miejsce w Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży w indywidualnym tenisie stołowym

Jan Plis, uczeń klasy VIIa, wywalczył V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym, które odbyły się 12.12.2018 r. w Kocudzy (pow. Janów Lubelski).

W bieżącym roku szkolnym jest on wicemistrzem naszej gminy i powiatu, a w rozgrywkach rejonowych zajął III miejsce.

W tenisie stołowym duże sukcesy odnosi Emila Chudzicka, uczennica klasy VIIa. Oto szczegółowe osiągnięcia naszych tenisistów w bieżącym roku szkolnym:

• Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym – 13.11.2018 r. – Łaziska.

– Jan Plis – II miejsce

– Emilia Chudzicka – IV miejsce

• Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym – 20.11.2018 r. – Niedźwiada (pow. Lubartów)

– Jan Plis – III miejsce

– Emilia Chudzicka – X miejsce

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Artykuł stale dostępny w zakładce Osiągnięcia oraz Sport